MÖBLER / Bord / Soffbord 15539318
nr 1553 9318
Soffbord
1950/60-tal, skiva av glas. Bredd: 140 cm, djup: 59 cm, höjd: 46 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:39:42
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr